Кафешка в смт Гребінки

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Якщо ви хочете, щоб заклад громадського харчування приваблював відвідувачів, важливо не тільки професійно організувати роботу персоналу, а й подбати про зовнішнє сприйняття дизайну кафе, бару, ресторану. Це і стало головним принципом розробки дизайн-проекту кафешки в Гребінках архітекторами студії Bogorad.

«Зустрічають по одягу» – і це вірне твердження, коли мова йде про оцінку дизайну розважального закладу або місця, де можна відпочити з друзями, як на прикладі кафе в смт. Гребінки. Атмосфера даного кафе розташовує до приємного проведення часу в перервах між роботою і для ділової зустрічі партнерів. Тут розташовані м’які крісла, дивани, стільці, чайні столики в затишних зонах на вулиці, де передбачені також тенти від сонця.

Внутрішні приміщення мають достатньо освітлення завдяки панорамним вікнам, через які відвідувачам відкривається ландшафт вулиці. Окрема увага приділялася колірній гамі оформлення фасаду кафешки. Стилістично підібрана колірна гамма меблів в тандемі з палітрою екстер’єру гармонійно поєднуються між собою.