Котедж с. Зелений Бір

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Елегантний котедж в селі Зелений Бір з’явився не так давно, але вже встиг привернути увагу оточуючих і порадувати власників, які звернулися за розробкою його проекту в Bogorad. Виразні лінії і ретельне опрацювання екстер’єру говорить про підвищену увагу архітекторів до деталей.

Розташована далеко від міської суєти ділянка відкриває перед господарями переваги сільського життя. Пропорції елементів будинку, колірна гамма і якість оздоблювальних матеріалів, використовуваних для оформлення будівлі, створюють гармонійний простір і підкреслюють спокійну елегантність заміського будинку. Будова спроектована за всіма існуючими нормами і стандартами з урахуванням індивідуальних побажань власників.

Двоповерховий будинок справляє враження ґрунтовної фортеці, зведеної на століття. Просторі вікна щодня впускають промені ранішнього сонця, що істотно відображається на настрої мешканців. Архітектура будівлі досить мінімалістична, однак це надає їй особливого значення: красива будівля з просторими спальнями, літньою терасою і критим вуличним паркуванням для автомобіля – ідеальне місце проживання сім’ї.