Квадрохаус

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio

Лаконічний двоповерховий квадрохаус, проект якого розроблений архітектурною компанією Bogorad, нагадує будову, зведену в дусі конструктивізму. Архітектурному проектуванню даного об’єкта приділялася особлива увага майстрів компанії: строгі, без зайвого пафосу лінії – основна ідея проектувальників.

Просторий будинок розташований в котеджному селищі. Двоповерхова будівля з габаритними житловими приміщеннями, ексклюзивним дизайном інтер’єру і екстер’єру створюють неповторний затишок домовласникам.

Панорамні вікна будинку виходять у внутрішній двір, відкриваючи перед власниками горизонт просторої земельної ділянки. Фасадні елементи декору і зовнішня обробка будівлі виконані в єдиному стилі, близькому до концепції мінімалізму. Для зовнішньої обробки будівлі були використані новітні функціональні матеріали. Особлива увага приділялася крівлі, виконаної з практичної металочерепиці.

Внутрішній двір обрамлений тротуарною плиткою в тандемі з зеленими ділянками і клумбами, освіжаючими концепцію ландшафтного дизайну присадибної ділянки.