Архітектура

Архітектурна компанія

Щоб завоювати довіру клієнта і залучити якомога більше нових замовників, наші фахівці демонструють високий професійний рівень роботи в сфері архітектури, проектування та дизайну. У команді нашої компанії задіяні кращі фахівці в сфері проектування новобудов та реконструкції старих будівель. Ми знаємо, що таке креативний дизайн і як правильно розрахувати і спроектувати конструкцію будь-якої складності.

Архітектурна майстерня готова запропонувати наступний спектр послуг:

 1. Архітектурне проектування. Будівництво будь-якого будинку починається з створення його проекту. Це найважливіший етап на шляху до досягнення поставлених цілей і втілення навіть самих неабияких ідей замовника. Крім того, архітектурне проектування вимагає спеціальних теоретичних знань і практичного досвіду, якими володіють співробітники нашого підприємства. Професійні архітектори позбавлять вас від клопоту і оперативно нададуть проект вашого майбутнього будинку з урахуванням всіх побажань.

 

 1. Дизайн інтер’єра. Наша команда знає все про сучасні дизайнерські рішення і допоможе правильно організувати простір, щоб створити максимально затишний і комфортний будинок вашої мрії. Дизайнери компанії підберуть матеріали, меблі та нададуть макет їх планування в кожній кімнаті для наочного затвердження проекту замовником.

 

 1. Проектування інженерних мереж. Інженери нашого архітектурного бюро зроблять все, щоб швидше «оживити» спорудження, оснастивши його всіма можливими комунікаціями:
 • Водопостачання
 • Водовідведення (зовнішнє і каналізаційне)
 • Система опалення
 • Вентиляція
 • Енергопостачання
 • Охоронні системи та інше
 1. Авторський нагляд. Завдяки внутрішній системі координації проекту ви можете бути впевненими у відповідності кінцевого результату роботи наших майстрів з проектом, затвердженим для виконання. Контролюйте і координуйте нас в разі виникнення спірних моментів протягом усього часу співробітництва.

 

 1. Допомога в придбанні об’єкту. Наші фахівці допоможуть правильно оцінити вартість нерухомості з архітектурного, дизайнерського та економічно вигідного боку. Для цього ми використовуємо сучасні методики аналізу і враховуємо переваги клієнта.

 

 1. Геологія, геодезія. Завдяки безцінному досвіду роботи в галузі проектування та будівництва, нам вдалося налагодити професійні взаємини з геологами і топографами перевірених компаній, тому ми зможемо порекомендувати вам високоспеціалізованих майстрів.

 

 1. Містобудівний розрахунок. Майстри компанії нададуть повний розрахунок параметрів будови, дотримуючись чинних нормативних документів.
phone-call.png