НАША ТВОРЧІСТЬ ПОВИННА БУТИ УНІКАЛЬНОЮ, А ВАШЕ ЖИТТЯ - затишним, легким і комфортним !!!

BOGORAD працює в даній галузі не перший рік. За цей час нам вдалося налагодити партнерські взаємини з багатьма компаніями, фахівці яких задіяні в роботі над нашими проектами.

Індивідуальний підхід до виконання кожного проекту – кредо наших майстрів! Ми готові надати унікальний проект, впроваджуючи сучасні технологічні рішення, використовуючи якісні, екологічно безпечні матеріали, застосовуючи досвід і знання фахівців, що працюють в нашій майстерні.

Що ми можемо запропонувати

Проектування житлових комерційних забудов. Ми є професіоналами в сфері проектування приватних будинків і котеджів. Грамотні інженерні рішення, надійність, креатив і відповідальність – ті риси, які дають змогу залишатися кращими.

Дизайн інтер’єрів промислових і приватних об’єктів. Стиль вашого життя – затишне, комфортне житло, де все спонукає до приємного проведення часу. Хочете переконатися в професіоналізмі наших дизайнерів? Ознайомтеся з виконаними проектами та замовте свій!

Чим ми відрізняємося від інших

  • Ми регулярно відстежуємо інноваційні прийоми і тенденції в сфері архітектури та дизайну, що допомагає створювати унікальні, несхожі проекти.
  • Впроваджуємо нові тренди в інженерне оснащення об’єкта, що дозволяє оптимізувати експлуатаційні витрати клієнта.
  • Розробляємо повний пакет проектної документації, яка не викликає питань у будівельників.
  • Використовуємо безпечні, екологічно чисті матеріали для роботи, піклуючись про здоров’я замовників.
  • Відмінна комунікація з клієнтом дозволяє коригувати роботу команди на протязі всіх етапів співпраці.
  • Пропонуємо доступні розцінки на всі види робіт, які здійснюються нашою командою.

Якщо ви хочете отримати затишний і привабливий дизайн інтер’єру, замовити архітектурний проект будинку з підведеними комунікаціями і системами, послугу авторського нагляду або містобудівний розрахунок, прямо зараз телефонуйте менеджерам компанії!

Види діяльності

Наші переваги

Зручність & оперативність

Не витрачайте час на зустріч з нами, ми готові виїхати в будь-який зручний для вас час на об'єкт, щоб обговорити деталі співпраці! Кваліфікованим майстри приступлять до роботи відразу після уточнення всіх деталей з урахуванням індивідуальних побажань замовника.

Унікальні проекти

Індивідуальний підхід до кожного клієнта - наше кредо! Ми розробляємо проекти не схожі один на одного, вкладаючи в роботу над ним досвід і креатив співробітників, застосовуючи якісні інноваційні рішення та концепції, враховуючи побажання і зауваження клієнта.

Професіоналізм

У нашій компанії є всі необхідні сертифікати і ліцензії на надання послуг. У команді працюють високоспеціалізовані співробітники з багаторічним досвідом розробки проектів, оформлення дозвільної документації та введення об'єкта в експлуатацію.

Контроль будівництва

Інтереси замовника - перш за все! На кожному етапі роботи ми здійснюємо контроль якості реалізації проекту від закупівлі матеріалів за адекватною вартістю до графіка роботи будівельників, що передбачається функціями авторського і технічного нагляду.

Узгодження & будівництво під ключ

З нами вам вдасться економити сили, час і гроші! Нам знадобиться ваше прагнення побудувати або облаштувати майбутній будинок і побажання щодо реалізації майбутнього проекту, а всі інші турботи по його реалізації ми беремо на себе!
У наші обов'язки буде входити:
• Знайти гідний земельну ділянку
• Розробити дизайн-проект вашого майбутнього будинку
• Оформити дозвільну документацію на будівництво
• Побудувати житловий будинок і супутні споруди
• Ввести в експлуатацію будинок і оформити права власності на вас

853

Виконано робіт

634

Щасливих клієнтів

23854

Годин роботи

14

Років роботи

Call Now Button