Дачний будинок в с. липовий Скиток

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio

Архітектура заміського будинку – важливий аспект будівництва. Дизайн будови розташовує до приємного проведення часу сім’ї і дарує гарний настрій його власникам.

Для розробки проекту дачного будинку в селі Липовий Скиток замовник звернувся в архітектурну майстерню Bogorad, отримавши завершений об’єкт в найкоротші терміни. У процесі роботи над проектом ми задіяли досвід і вміння майстрів, враховуючи побажання замовника і впроваджуючи інноваційні рішення для досягнення максимально якісного результату.

Екстер’єр будівлі виконаний в стриманому стилі: відсутність зайвої розкоші, але в той же час колоритність будинку полюбилася всім членам сім’ї. Одноповерховий заміський будинок з мансардою досить місткий і функціональний.

Для будівництва обрані безпечні якісні матеріали, впроваджені сучасні системи комунікації, продумана колірна гамма і застосовані новітні технології утеплення будівлі. Для скління обрані високоякісні металопластикові конструкції, ламіновані під дерево. В якості покрівлі використовується металочерепиця коричневого кольору, що ідеально поєднується з колірною гамою екстер’єру.

phone-call.png