Котедж в с. Данилівка

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio
  • portfolio

Проект сучасного котеджу в селі Данилівка виконаний в класичному стилі і надає всі можливості комфортного життя за містом. Автори даного проекту витратили всі сили на те, щоб перетворити скромний будиночок в затишний, з яскраво вираженою індивідуальністю особняк. Основною ідеєю архітекторів нашої майстерні було розробити проект будинку, який не потребуватиме перепланування, і нам це вдалося.

На перший погляд компактний двоповерховий будинок з прибудованим гаражним блоком і цокольним поверхом відрізняється значними габаритами приміщень. Великі вікна дозволяють впустити в приміщення багато світла, ще більше розширюючи і облагороджуючи простір. Наявність балкона на другому поверсі котеджу дозволяє відкрити просторий горизонт природи господарям, які бажають помилуватися сходом сонця за чашкою кави.

Для оздоблення екстер’єру була обрана термопанель, що створює неповторний дизайн і виконує роль утеплювача будинку. Червона металочерепиця ідеально поєднується з відтінком стін і декорованими елементами будинку, а наявність тротуарної плитки надає присадибній ділянці елегантності.

phone-call.png