Таунхаус с. Іванковичі

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio
  • portfolio

Таунхаус зведений в тихому місці села Іванковичі. Двоповерхова компактна будова – відмінний варіант для проживання невеликої родини. Тонка стилізація проекту не перешкоджала тому, щоб спроектувати затишні квартири для окремих сімей. Тут враховані потреби обивателів і, незважаючи на зведення багатоквартирного планування, для кожної окремої сім’ї передбачена своя літня тераса для приємного проведення часу.

Спокійні, світлі тони зовнішньої обробки привертають увагу оригінальним поєднанням палітри стін і елементів декору, що в загальній концепції створює презентабельний, але в той же час спокійний дизайн таунхауса.

Варто відзначити застосування якісних матеріалів і сучасних комунікаційних вузлів, що дозволяють вигідно витрачати електроенергію та тепло та забезпечують надійний захист будинку від атмосферних впливів: перепадів температури, вологості, ультрафіолетових променів.

Якщо ви хочете замовити подібний проект у архітекторів майстерні Bogorad, зверніться до наших менеджерів за отриманням докладної інформації щодо співпраці.

phone-call.png