Центр нейрореабілітації

Архітектурна компанія BOGORAD Architects

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Ознайомившись з проектом центру нейрореабілітації, ви переконаєтесь – лікарні вже «не ті». Якщо раніше ми звикли бачити будівлі медичних установ в похмурих тонах без особливих зон комфорту, то сьогодні – це сучасний інноваційний підхід до розробки проекту центру нейрореабілітації, запропонований архітектурної майстерні Bogorad. Над проектуванням даного об’єкта працювала команда кращих фахівців нашої компанії і в кінцевому підсумку продемонструвала неперевершений результат.

Проект будівлі розроблений під максимальні потреби клієнтів. Зручна простора парковка з фасадної частини центру дозволяє залишати особистий автомобіль під наглядом на час вашої відсутності. До заднього входу клініки спроектований зручний під’їзд машин швидкої допомоги: завдяки габаритному майданчику медичні карети без перешкод розгортаються і пропускають один одного.

Суворі, але в той же час спокійні лінії, сприятливі, але барвисті тони зовнішньої обробки медичного центру підіймають настрій відвідувачів з перших хвилин і моментально налаштовують їх на позитивний лад. Наявність скляної півсфери в центі внутрішнього двору медустанови підкреслює сучасність і ексклюзивність дизайну об’єкта.

phone-call.png