News

Актуальність замовлення послуги архітектурного проектування будинку вашої мрії

Актуальність замовлення послуги архітектурного проектування будинку вашої мрії

Архітектурне проектування – це основоположний і невід’ємний етап у процесі будівництва будівель та споруд. Актуальність даної послуги не можна недооцінювати, адже саме під час архітектурного проектування враховуються функціональні особливості забудови, і вимоги до неї з боку діючих нормативних документів. Всі ці завдання зводяться архітекторами до єдиного правильного рішення, яке називається архітектурним проектом – пакетом документів необхідних для початку будівництва будівлі, він же в подальшому буде регулювати процес будівництва на кожному з його етапів.

Для замовлення архітектурне проектування у Василькові Ви можете зв’язатися із представниками нашої компанії за вказаним на сайті номером телефону, або підійти безпосередньо у офіс, щоб отримати більш детальну консультацію.

Етапи архітектурного проектування

Для того щоб кінцевий результат був не тільки функціональним і відповідав усім нормам, а й повністю задовольняв побажання замовника, ми надаємо можливість кожному нашому клієнту взаємодіяти із виконавцем на всіх етапах проектування, їх є декілька:

  • Ескізне проектування. Замовник знайомиться з концепцією майбутньої забудови, та або затверджує її, або вносить правки. У разі успішних переговорів, концепція береться за основу для створення ескізу.
  • Стадія «П» – проект. Затверджуючий етап, на якому здійснюється проходження експертизи, та отримання дозволу на будівництво в ДАБІ.
  • Стадія «Р» – отримання робочої документації. Завершальний етап архітектурного проектування, де на вже готовий проект видається весь необхідний пакет документів, які потрібні для початку і безперебійного перебігу будівельних робіт.

Незважаючи на те, що дизайн-проект може бути неординарним і ексклюзивним, він повинен залишатися реальним. Архітектурне проектування повинно забезпечувати нормальне функціонування всіх вузлів будівлі та не суперечити юридичній стороні процесу, що є важливим, як для безпеки мешканців, так і для отримання законної підстави на забудову за затвердженим проектом.

Замовлення архітектурного проектування від фахівців

Якщо ви прийняли рішення побудувати будинок, або хочете здійснити перепланування старого об’єкта, не намагайтеся зробити це своїми силами. Щоб заощадити кошти, сили і час, набагато раціональніше буде звернутися до професіоналів у даній галузі, та замовити якісну проектну документацію, яка буде відповідати усім нормативним актам і стандартам. Крім того, ви отримаєте пакет дозвільної документації на забудову і гарантії якості виконаної роботи спеціалістами нашої компанії. Архітектурне проектування у Василькові – це можливість швидкого і надійного вирішення завдань, що стосуються будівельних робіт, або робіт по переплануванню.

POST YOUR COMMENT

phone-call.png