News

Приватне БТІ: невід’ємна допомога у питаннях нерухомості

Приватне БТІ: невід’ємна допомога у питаннях нерухомості

Що таке БТІ?

БТІ (бюро технічної інвентаризації) – це державний чи приватний інститут який займається збором і систематизацією інформації щодо різних об’єктів нерухомості. Це бюро володіє базою, куди внесені дані про квартири, будинки, земельні ділянки, гаражі, офіси і та ін., загалом, про всі житлові та нежитлові об’єкти нерухомості конкретного населеного пункту. Така база створюється для того, щоб в будь-який час, можна було отримати вичерпну інформацію про об’єкт, який цікавить, а саме про його оціночну вартість і технічний стан.

Для того щоб убезпечити себе під час операції з продажу або купівлі нерухомості, радимо звернутися в БТІ Васильків, для отримання достовірної інформації, що стосується предмета угоди. Супровід угоди буде здійснювати відповідно до чинних нормативно-правових актів, законів та інструкцій. Також робота БТІ регулюється великою кількістю правил стандартизації, в силу чого документи, видані саме цим органом, вважаються основними, в момент реєстрації об’єкта нерухомості.

Функції та обов’язки БТІ

Переважна більшість власників нерухомості знайомляться із БТІ в момент здійснення купівлі-продажу приватної власності. Дійсно, без відповідних дозвільних документів, провести подібну операцію не вдасться. Окрім того, без БТІ не вийде здійснити процес інвентаризації нерухомості, адже саме цей орган видає заключну документацію.

Звичайно ж, багатьом знайома ситуація, коли з’являється бажання, або необхідність, провести перепланування житлового або нежитлового об’єкта. БТІ бере безпосередню участь і в цьому процесі, адже там видається новий технічний паспорт і креслення.

БТІ Васильків також спеціалізується на проектуванні поверхових планів будівель, реєстрації кадастрових паспортів, виготовленні документів, що містять інформацію про оціночну вартість об’єкта та ін.

Чому варто звернутися у приватне БТІ Васильків?

Звернувшись до наших фахівців з БТІ Васильків, Ви отримуєте для себе гарантію безпеки угод з купівлі-продажу, адже саме тут Ви можете ознайомитися з реальною інформацією щодо об’єкта, який плануєте придбати. Також, наше БТІ дозволить узаконити перепланування і отримати новий пакет документів, після проведення цієї маніпуляції.

POST YOUR COMMENT

phone-call.png